Každých pět vteřin v rozvojovém světe oslepne jeden člověk, každou minutu jedno dítě.
Přejít na: Obsah | Levý blok | Konec stránky

SVĚTLO PRO SVĚT - stránka 19

SVĚTLO PRO SVĚT – Light for the World je nevládní organizací, která se zaměřuje na prevenci a léčbu slepoty a na systémovou podporu osob s postižením v rozvojových zemích. Spolek je součástí mezinárodní organizace LIGHT FOR THE WORLD International, která v roce 2015 podpořila téměř 170 projektů pomoci nevidomým a lidí s postižením (vč. projektů inkluzivního vzdělávání a komunitní rehabilitace) v 19 zemích světa. Organizace Light for the World úspěšně působí již od roku 1988.

Aktuální dění

Kupte si u nás číslo na vyprodaný SPORTISIMO ½ MARATON a podívejte se na video

21.2.2014 10:37
Ještě stále máte možnost se přihlásit na Sportisimo 1/2Maraton, a to prostřednictvím charitativní organizace SVĚTLO PRO SVĚT. Nic nepodceňte, čas k registracím se krátí. Nenechte si ujít krásnou atmosféru závodu a pojďte okusit spojení kouzla vlastního pohybu a pomoci druhým.

Poslechněte si rozhovor s naším novým kolegou Janem Bártou

17.2.2014 11:39
burkina_02
V sobotu večer jste si mohli na vlnách Českého rozhlasu, v Radiožurnálu, poslechnout rozhovor s naším novým kolegou Janem Bártou, který byl hostem pořadu Evy Hůlkové, Doteky víry.

Sportisimo 1/2 Maraton a Volkswagen Maraton

4.2.2014 11:46
Stále nejste zaregistrováni na jeden z běhů a nevíte, jak to provést? Klikněte na banner Během proti slepotě na hlavní stránce v horní části, kde máte instrukce k jednoduché registraci.
Archiv novinek
|< 1 6 10 15 16 17 18 19 > >|

Videa

Jaké je to, když můžete znovu vidět?

Vidíte svojí rodinu, svojí vesnici, můžete se o sbe postarat sami. Může pracovat a uživit svojí rodinu. Není většího daru, než darovat nevidomému zrak a změnit mu tak celý život.

 

Přes překážky

Napadlo Vás někdy, jak je to se vzděláváním dětí s postižením v rozvojových zemích? Jak to chodí Vám nastíní naše nové video.

Videoarchiv

Jazykové mutace: cs"> en">